Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Nasutów

Nasutów, lubelskie

  • 890 000 zł
  • 131,30 m²
  • 6 778,37 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Ryl

Skontaktuj się

Dom Nasutów

Nasutów, lubelskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

890 000 zł

131,30 m²

6 778,37 zł/m²

Dom Nasutów

Zaktualizowane: 12 maja 2026

890 000 zł 131,30 m² 6 778,37 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
420 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

420 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 890 000 zł (6 778,37 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Nasutów)
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 131,30 m² (118,60 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2026
  • Działka: 420 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Media: ogrzewanie: pompa ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom Wolnostojący o pow całkowitej 131,80 m2 w Nasutowie, usytuowany na działce o powierzchni ok. 420 m2.

Zestawienie powierzchni:
PARTER:
1. Wiatrołap 4,20 m2
2. Pokój dzienny +kuchnia+ Jadalnia 33,40m2
3. P. pom 5,50m2
4 .Korytarz 3,20 m2.
5. WC. 1,70 m2
6. Garaż jednostanowiskowy 18,60 m2
7. Spiżarka 1,80 m2

PIĘTRO:
1. Sypialnia 14,20 m2.
2. Przedpokój 5,80 m2.
3. Łazienka 12 m2.
4. (...)

Agent

Piotr Ryl

604 711...

604 711 517

81 479 69 69

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

604 711...

604 711 517

81 479 69 69

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość